Loader

Детали за возилото

Citroen C3 Pluriel 1.4 d

3.450€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d Citroen C3 Pluriel 1.4 d
ОПИС
 • Година 2009
 • Производител Citroen
 • Модел C3 Pluriel
 • Каросерија Кабриолет
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 130000
 • Емисија Еуро 4
 • Сила на моторот 50kw
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сива
 •  Општо за возилото
 •  Локација

Citroen C3 Pluriel 1.4 d 50kw 2009 год.

Top