Loader

Детали за возилото

Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw

4.500€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw Mercedes Benz B200 2.0cdi 103 kw
ОПИС
 • Година 2006
 • Производител Mercedes Benz
 • Модел B200
 • Каросерија Хеџбек
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 200000
 • Емисија Еуро 4
 • Сила на моторот 103kw
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сива
 •  Локација
Top