Loader

Детали за возилото

Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god

3.950€SOLD
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god Suzuki Ignis 1.3dizel 51kw 2006god
ОПИС
 • Производител Suzuki
 • Модел Ignis
 • Каросерија Седани
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 200000
 • Емисија Еуро 4
 • Тип на мотор D
 • Сила на моторот 51
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Црна
 •  Локација
Top