Loader

Детали за возилото

Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw

3.900€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw Opel Corsa 2011god 1.2cdti 55kw
ОПИС
 • Година 2011
 • Производител Opel
 • Модел Corsa
 • Каросерија Maли градски
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 200000
 • Емисија Еуро 5
 • Тип на мотор CDTI
 • Сила на моторот 55 kw / 75 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Црна
 •  Локација

Слични возила

Top