Loader

Детали за возилото

Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god

3.200€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god
ОПИС
 • Година 2007
 • Производител Ford
 • Модел Fiesta
 • Каросерија Maли градски
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 140000
 • Емисија Еуро 4
 • Тип на мотор D
 • Сила на моторот 50kw
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сива
 •  Опрема
 •  Локација
 • ABS
 • Airbag
 • Борд компјутер
 • Електрика на прозорци
 • Клима
 • Магленки
 • Нови гуми
 • Фабричко радио
 • Централно заклучување

Слични возила

Top