Loader

Детали за возилото

Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god

3.300€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god Fiat Grande Punto 1.3dizel 66kw2007god
ОПИС
 • Година 2007
 • Производител Fiat
 • Модел Grande Punto
 • Каросерија Maли градски
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 190000
 • Емисија Еуро 4
 • Тип на мотор D
 • Сила на моторот 66 kw / 90 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сина
 •  Опрема
 •  Локација
 • ABS
 • Airbag
 • Борд компјутер
 • Електрика на прозорци
 • Клима
 • Магленки
 • Нови гуми
 • Фабричко радио
 • Централно заклучување

Слични возила

Top