Loader

Детали за возилото

Fiat Qubo

 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo Fiat Qubo
ОПИС
 • Година 2009
 • Производител Fiat
 • Модел Qubo
 • Каросерија Каравани
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 190000
 • Емисија Еуро 4
 • Тип на мотор D
 • Сила на моторот 55 kw / 75 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сина
 •  Опрема
 •  Локација
 • ABS
 • Airbag
 • Електрика на прозорци
 • Електрика на ретровизор
 • Клима
 • Команди на волан
 • Магленки
 • Нови гуми
 • Фабричко радио
 • Централно заклучување

Слични возила

Top