Loader

Детали за возилото

Ford C-Max 1.6cdti

4.150€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti Ford C-Max 1.6cdti
ОПИС
 • Година 2007
 • Производител Ford
 • Модел C-Max
 • Каросерија Каравани
 • Километража 140000
 • Емисија Еуро 4
 • Тип на мотор CDTI
 • Сила на моторот 66 kw / 90 ks
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сива
 •  Општо за возилото
 •  Локација

Ford C-Max 1.6cdt 66kw 2007 god

Слични возила

Top