Loader

Детали за возилото

Ford S-Max

 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max Ford S-Max
ОПИС
 • Година 2008
 • Производител Ford
 • Модел S-Max
 • Каросерија Каравани
 • Тип на возило Патничко
 • Километража 190000
 • Емисија Еуро 4
 • Тип на мотор TDCI
 • Сила на моторот 103kw
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сива
 •  Опрема
 •  Технички особености
 •  Локација
 • ABS
 • Airbag
 • Алуминиумски бандажи
 • Борд компјутер
 • Електрика на прозорци
 • Електрика на ретровизор
 • Клима
 • Команди на волан
 • Магленки
 • Нови гуми
 • Фабричко радио
 • Централно заклучување

Возилото поседува                       -фабрички вградена кука -фабрички затемнети стакла     -фабрички седишта 7

Слични возила

Top