Loader

Детали за возилото

Ford Transit Connect 1.8

4.000€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8 Ford Transit Connect 1.8
ОПИС
 • Година 2009
 • Производител Ford
 • Модел Transit
 • Каросерија Теренци - SUV
 • Тип на возило Товарно
 • Километража 200000
 • Емисија Еуро 4
 • Сила на моторот 81 kw / 110 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Бела
 •  Општо за возилото
 •  Локација

Ford Transit connect 1.8 81kw 2009 god
Tovarno

Слични возила

Top