Loader

Детали за возилото

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti

3.900€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti Opel Astra Station Wagon 1.7cdti
ОПИС
 • Година 2008
 • Производител Opel
 • Модел Astra
 • Каросерија Каравани
 • Километража 180000
 • Емисија Еуро 4
 • Тип на мотор CDTI
 • Сила на моторот 74 kw / 101 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Сива
 •  Општо за возилото
 •  Опрема
 •  Локација

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god

 • ABS
 • Airbag
 • Алуминиумски бандажи
 • Борд компјутер
 • Електрика на прозорци
 • Електрика на ретровизор
 • Клима
 • Команди на волан
 • Магленки
 • Нови гуми
 • Фабричко радио
 • Централно заклучување

Слични возила

Top