Loader

Детали за возилото

Opel Meriva 1.7cdti

5.950€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti Opel Meriva 1.7cdti
ОПИС
 • Година 2011
 • Производител Opel
 • Модел Meriva
 • Каросерија Седани
 • Километража 200000
 • Емисија Еуро 5
 • Тип на мотор CDTI
 • Сила на моторот 74 kw / 101 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Бела
 •  Локација

Слични возила

Top