Loader

Детали за возилото

Reno Clio 1.5dci

3.800€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci Reno Clio 1.5dci
ОПИС
 • Година 2013
 • Производител Renault
 • Модел Clio
 • Каросерија Хеџбек
 • Тип на возило Товарно
 • Километража 190000
 • Емисија Еуро 5
 • Тип на мотор DCI
 • Сила на моторот 55 kw / 75 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Бела
 •  Општо за возилото
 •  Локација

Reno Clio 1.5dci 55kw 2013 gos Tovarno

Слични возила

Top