Loader

Детали за возилото

Reno Kangoo 1.5dci

4.500€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci Reno Kangoo 1.5dci
ОПИС
 • Година 2012
 • Производител Renault
 • Модел Kangoo
 • Каросерија Каравани
 • Тип на возило Товарно
 • Километража 250000
 • Емисија Еуро 5
 • Тип на мотор DCI
 • Сила на моторот 80 kw / 109 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Рачен
 • Надворешна боја Бела
 •  Општо за возилото
 •  Локација

Reno Kangoo 1.5dci 80kw 2012 Tovarno

Слични возила

Top