Loader

Детали за возилото

VW Phaeton 3.0d

18.000€
 • Повеќе информации
 • Испрати понуда
 • Закажи тест возење
 • Прати на пријател
 • Печати
VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d VW Phaeton 3.0d
ОПИС
 • Година 2015
 • Производител VW Volkswagen
 • Модел Phaeton
 • Каросерија Седани
 • Километража 140000
 • Емисија Еуро 5
 • Тип на мотор D
 • Сила на моторот 180 kw / 245 ks
 • Гориво Дизел
 • Менувач Автоматски
 • Надворешна боја Црна
 •  Општо за возилото
 •  Локација

VW Phaeton 3.0d 180kw 2015god

Top